pozdrav svima, ovdje kisobran.
naime, nisam bio online 5-6 mjeseci (iz privatnih razloga) pa sam opet "back" i tako javlja mi se Soul sinoc na rizonu i kao sa pitanjem jesi ti rippao neke tipove sa ljuske!? kao prvo, ja nisam nikakve clanove "rippao" nego sam imao jedan posao sa markom/markorlo i posao nije zavrsen, radi se o tome da je marko trebao da kupi neki laptop od mene (macbook pro) i uplatio je 100 eura za trosak do hrvatske (jer to tako ide) i u trenutku da se to marku dostavi desilo se par problema i tako da nije to, medjutim ja sam opet ispao covjek pa se javio marku, ja ne bjezim od nikoga, ovi stariji clanovi ovdje sa ljuske sto me znaju i sva moja stara ekipa sa x0rg.org znaju kakav sam covjek bio, da sam sigurno lud ko struja i da se NE BOJIM nikoga, a ovi pojedini MEMBERI ljuske, nek vas bude sramota sto pisete i sto ste pisali neke stvari o meni a dobro oni znaju ko su ti clanovi i sjetite se malo sta sam ja uradio za vas prije par godina, nisam ocekivao da cete tako nesto pisati o meni, izasao sam iz zatvora prije 10 dana i cim sam dosao na irc ljuskin, odmah sam dosao da napisem theard i da se izvinem svima onima sto sam nekad imao sa njima nekih nerjeseni racuna (ne novcani) a pogotovo se izvinjavam svom prijatelju marku/markorlo kojeg cu za 10-tak dana posjetiti licno i rjesiti neke stvari sa njim, ja sam uvijek covjek bio nikad nisam picka bio a 25 mi je godina nisam balavac i znam vrlo dobro neke stvari kako danas u zivotu idu. takodjer, zelim opet da napomenem onim mojim hejterima sto me hejtuju, da ne radite to, ako vec zelite da hejtujete, ja zivim u bosanskoj krajini (west side bih), dodjite nacemo se licno ili ako vi zelite da ja dodjem negdje pa da rjesimo to sto imamo, a ne da pisete po netu gluposti o meni, ja se ne bojim nikoga i sigurno imam veca muda od vas.
pozdrav ekipi iz srbije, hrvatske, albanije i bosne i hercegovine.
s postovanjem, kisobran.