[19:51:41] <Mikolaj_> Princess_of_Russia zebyś nie załowała //smajl za darmo sie nie zdejmuje opa i nie banuje a dostałem go od dari wiec gówno ci do tego ;)
[19:53:07] <Najwspanialszy> //ojej
[19:53:18] <lady_kashmir> //zalamany
[19:53:24] <lady_kashmir> to ja sie ide pindrzyc
[19:53:25] <lady_kashmir> //wisze
[19:53:55] <Sabcia95> jest ktoś z okolic wadowic ?
[19:58:13] <Princess_of_Russia> Mikolaj_ //tak
[19:58:18] <Husar> Mikolajka__ //cmok2
[19:58:36] <Princess_of_Russia> duzo mnie to obchodzie szczerze mowiac ;D
[19:58:53] <Mikolajka__> No ta, bo dwulicowe osoby zazwyczaj wszystko gówno obchodzi ;-D
[19:58:56] <Najwspanialszy> //nie_rozumiem
[19:59:01] <Najwspanialszy> Bijta się
[19:59:11] <Najwspanialszy> nakurwiajta maczugami i targajta za kłaki - zero reakcji Olgi
[19:59:14] <Mikolaj_> Princess_of_Russia jeszcze zacznie cie obchodzić ;) tak cwaniakujesz a co najwyzej mozesz tam podłogi zmywać //zalamany
[19:59:21] <~rany_boskie_jestem_kioskiem> <wlewa kisiel do wanny>
[19:59:24] <~rany_boskie_jestem_kioskiem> włazić
[19:59:25] <~rany_boskie_jestem_kioskiem> xD
[19:59:28] <Princess_of_Russia> w pokoju cztowym zmywac podlogi
[19:59:30] <Princess_of_Russia> //zalamany
[19:59:49] <Mikolaj_> do tego niepełnosprytna //zalamany
[19:59:54] <Mikolajka__> Mikuś, lepiej stać przy drzwiach i wypieprzać wszystkich ;-D
[19:59:57] <Princess_of_Russia> Mikolajka__ a do \ciebie nic nie mowie wiec daruj sobie
[20:00:12] <Princess_of_Russia> Mikolaj_ zaraz i tu mozesz miec bana za obrazanie mnie
[20:00:26] <Najwspanialszy> Zamknąć mordy - zero reakcji Olgi po raz 2
[20:00:30] <Mikolajka__> Z tego co wiem to regualmin tego nie obejmuje
[20:00:31] <Mikolajka__> //lol
[20:00:31] <Najwspanialszy> wszystkie 3
[20:00:37] <Najwspanialszy> //ziew
[20:00:41] <Mikolaj_> Princess_of_Russia smieszna jesteś ;)
[20:00:47] <Princess_of_Russia> ciesze sie
[20:00:49] <Najwspanialszy> No to się śmiej
[20:00:52] <CoZlegoToNieJa> //pila
[20:00:53] <Najwspanialszy> i zamknij mordę
[20:00:55] <Najwspanialszy> //ziew
[20:00:56] <~rany_boskie_jestem_kioskiem> ;D
[20:01:05] <Najwspanialszy> Nie każdy musi czytać wasze żale
[20:01:13] <Princess_of_Russia> Mikolajka__ widac slabo znasz regulamin.
[20:01:17] <CoZlegoToNieJa> //noz//pistolet : D
[20:01:17] <Mikolaj_> Najwspanialszy to nie czytaj //smajl
[20:01:25] <Najwspanialszy> Mikolaj_ to nie pieprz.
[20:01:29] <Mikolaj_> CoZlegoToNieJa //klekotek ;**
[20:01:36] <~rany_boskie_jestem_kioskiem> zamknąć mordy - brak reakcji po raz 3 - inni by już polecieli
[20:01:37] <CoZlegoToNieJa> Princess_of_Russia a pisanie "sóko" wchodzi w gre? : D
[20:01:38] <~rany_boskie_jestem_kioskiem> paszczuty
[20:01:40] <~rany_boskie_jestem_kioskiem> //luzak
[20:01:45] <Mikolaj_> Najwspanialszy zawsze mozesz dać ignora //tak
[20:01:45] <CoZlegoToNieJa> Cześć Mikolaj_ : D //cmok
[20:02:13] <Najwspanialszy> Mikolaj_ zawsze możesz wypierdalać stąd, albo zadzwonić na błękitną linie i tam się wyżalić.
[20:02:13] <!- Najwspanialszy został wyrzucony z pokoju #20_21_22_23_lat przez Botek :: wulgaryzmy, ostrzeżenie: 1/3
[20:02:41] <Mikolaj_> Najwspanialszy //ziew
[20:02:44] <Princess_of_Russia> CoZlegoToNieJa jesli tak Ci przeszkadza moj op tutaj to napisz skarge :D
[20:02:48] <Princess_of_Russia> tyle w temacie.
[20:02:50] <Princess_of_Russia> w dziekuje
[20:02:54] <Najwspanialszy> soko
[20:02:55] <Najwspanialszy> //hehe
[20:02:56] <Princess_of_Russia> bez w *
[20:02:58] <CoZlegoToNieJa> ale mi wisi Twój op : D
[20:03:07] <CoZlegoToNieJa> czepiasz się jego a sama nie jesteś święta : D
[20:03:13] <Mikolajka__> ;-D
[20:03:14] <Princess_of_Russia> to nie wiem po co sie wypowiadasz w tej chwili
[20:03:21] <CoZlegoToNieJa> wszyscy mozecie miec tu opy jak dla mnie //lol dynda mi to po kostki
[20:03:24] <Mikolaj_> CoZlegoToNieJa daj spokoj bo jeszcze ty polecisz //smajl
[20:03:32] <Najwspanialszy> //ojej
[20:03:41] <CoZlegoToNieJa> no jak ma jej z tego powodu zejść ciśnienie to niech działa
[20:03:51] <Mikolaj_> ; p