*
Joe Lazulós
o
nyertem 8000 et tippmixen :D:D
*
Antonia Qu
kedd
Antonia Qu
o
ügyes vagy :DD
o
Na megyek aludni :) [:)] Szióó :) [:)] további szép estét ;) [;)]
*
Joe Lazulós
kedd
Joe Lazulós
o
szia :) [:)]
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
sziaa :D [:D]
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
hello :) [:)]
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
mi a hézag??
o
:) [:)]
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
semmi
o
Dani nem ír :/ [:/] minden délután eltűnik :/ [:/] és tök szarul esik..
o
8 órája nem írt.. minden délelőtt ír és anny..
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
még nem mutattam neked mi volt tegnap a beszélgetésünk ?? :D [:D]
o
hát...
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
kivel? Oo
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
Tádénál előfordul... lehet h meghalt a telója... szoval érted??
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
hát nem halt meg.. :/ [:/] tegnap fent volt gépről írtam neki.. de ott is baszott vissza írni :/ [:/]
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
jajj nyugi :) [:)]
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
hát nyugodt vagyok..
o
meg leszarom.. csak mégis :/ [:/]
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
De miért izgulsz miatta???
o
dehogy vagy
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
és olyan mintha azt csinálná amit a tesója..
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
mégis mi??
o
dehogy
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
de..
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
ne aggódj fog irni :) [:)]
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
és így fog elveszteni.. azt hiszem.. :/ [:/] pedig szeretem mindennél jobban..
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
tesója mit csinál??
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
hát.. Ő szart a bnőjére és a csaj nem bírta tovább.. és ott hagyta mert talált mást aki jobban törődik vele..
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
de hát bazz... csaknem...
o
én nem olyannak ismerem...
o
és te sem
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
figyelj.. A tesója a példaképe..
o
kitudja.. én már semmit nem tudok (Y) [(Y)]
o
:/ [:/] Ő nincs fent facen.. mert Gábor ott van.. Gábor fent van..
o
:/ [:/]
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
hát énsem tudok sokmindent!!
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
:/ [:/]
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
lehet h csak van vmi dolga éppen nem??
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
és néha olyan érzés, mintha nem szeretne.. vagy nem tudom.. :/ [:/] kicsit labilis vagyok érzelmileg azt hiszem..
o
és annyi pasi járna velem meg stb.. és én MINDIG vissza utasítom..
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
hát igen azt tudom :) [:)]
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
lehet akár a világ legjobb pasija is.. de még részegen sem hagyom, hogy lesmároljon vagy vmi..
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
értelek
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
:/ [:/] szal ja.. :/ [:/] pill teregetek.
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
akit szeretsz azért te is az életedet adnád... és érte-mindegy milyen dolog- de lemondanál bármiről...
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
igen.. de nemtudom, hogy Ő ugyanezt meg-e tenné értem..
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
én pontosan igy vagyok vele!!
o
De az a helyzet h ha belegondolsz biztos h a világon senki nem adná vissza ugyanazt mint amit te érzel iránta....
o
és amit te megtettél érte...
o
én erre már rájöttem
o
mert a legtöbb ember nem olyan mint én... vagy mostmár tudom, mint mi....
o
mert az ilyen ember nagyon ritka...!
o
én tudom hogy nincs ilyen ember sok ezért nem is várom el egyiktől sem h visszaadja azt amit kapott avgy hogy megtegye ő is értem amit én érte...
o
én már hozzászoktam hogy az emberek milyenek... és ha találok egy ugyanilyen embert mint én aki ugyanugy szeret mint én őt és ő is bármit megadna értem mint ahogyan én érte....
o
Akkor bolgdogan fogok már meghalni!!
o
pill
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
:/ [:/] hát az elején biztos voltam benne.. de most már nem féltékeny.. vagy nem mutatja ki.. hiába beszélgetek más pasikkal fb-n nem érdekli..
o
hiába mesélek neki olyan sztorikat hogy majdnem össze verekedtek miattam mert olyan jó csaj vagyok nem érdekli..
o
jó érzés..
o
persze nem gondolom azt magamról.. de mégis.
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
Megértem
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
:/ [:/]
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
Írtam Gábornak is..
Dani otthon van? :"D
Gábor Őri
igen [:)]
itt van melettem
Antonia Qu
szólsz neki, hogy ha majd lesz egy kis ideje (rám is) akkor írjon ^^ [:)]
köszii [:)]
*
Joe Lazulós
16 órája
Joe Lazulós
o
Furcsa egy helyzet ez... Igazából azt kell h mondjam hogy akkor ezek szerint megbizik benned. Mert tudja h milyen vagy... H nem fogod megcsalni meg semmi mert szereted...
o
Csak mindennek van egy határa...
*
Antonia Qu
16 órája
Antonia Qu
o
két órája írtam Gábornak.. azóta nem írt a Dani már
o
10 órája..
o
hát ebben nem biztos, hogy olyan biztosnak kell lennie..
o
mert nem tudom meddig bírom azt, hogy gy egyik pillanatról a másikra eltűnik és a telót se veszi fel és elintézi egy "bocsi"val
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
De ő ugy erzi h biztos lehet benne... Es ameddig szereted nem is fogod megtenni...
o
Ezt en is tudom...
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
szeretem.. de van egy határ.. amit a Nők nem bírnak..
o
és hiába.. de lehet, hogy így veszít el..
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Tudom...
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
már nagyon rég óta ezen gondolkodom, hogy meddig bírom majd..
o
és már én sem tudom.
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Ameddig szereted valamennyire addig biztos h nem fogod megtenni...
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
Itt az 1 év.. megértem a Danit, mert megértem mivel neki még nem volt kapcsolata.. főleg nem komoly.. nem tudom mennyit tudsz. Nekem volt már, de nem hosszú.. hanem csak egy hónap vagy pár hét..
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Iegn tudom
o
Velem ugyanez volt emlekszel??
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
csak nem tudom meddig fog tartani.. mikor fogom neki azt mondani, hogy "ennyi.. felejts el!" :/ [:/]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Te segitettel nekem tultenni magamat ezen az egeszen...
o
Egy jo ideig nem...
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
igen..de másnak sokkal könnyebb mint magamnak..
o
ez mindig így van..
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Amig egy kicsit is szerettem az esztit meg miutan vege lett... Aaddig nem csinaltaamvsenkivel semmit
o
Naja ez is igaz...
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
na.. ne hazudj.. :D [:D]
o
tudom, hogy megcsaltad.. de attól függetlenül jobban szeretted mint Ő téged..
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Én nem akarok ellene beszélni mert mégis csak barátom
o
Igen de igy a vege fele mar nem...
o
Az utolso egy evben kb semmit nem csinaltam mar... Vagy nemtom nem emlekszem ra...
o
De most nem ez a lenyeg
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
Dani ha úgy vesszük megcsalt.. de tudom, hogy már volt párlehetősége volt.. mert mondta.. és mondta, hogy nem élt vele.. de ilyenkor akár mennyire is megbízom benne nem tudom mire gondoljak..
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Ő többszőr csalt meg engem hiddel...
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
tudom..
o
azt is.
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Honnan???
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
titkos forrás :) [:)]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Fasza...xD
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
:D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
De nekem legalabb volt eszem... Es nem abban a buliban vagy ott ahol o is ottvolt es nem a szeme lattara...
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
de amúgy előtte akik voltak barátaim szinte mindegyiket megcsaltam minden buliban..
o
Ők vakok voltak..
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Tudom...xD
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
úgy h ja..
o
és a Danival csaltam az akkori pasimat is.
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Miutan mi szakitottunk lementunk a balatonra....
o
Es ott vhogy kurvára osszevesztunk...
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
:/ [:/]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Na ott kb majdnem aa szeme lattara dugtam meg egy csajt... Vagyismár nöt...xD
o
Kicsit idosebb volt mint en...xD
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
:D [:D]
o
és mit szólt hozzá? :D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Errol is hallottal??
o
XD
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
nem :D [:D]
o
erről kivételesen nem :D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Nem tudta az elejen...xD
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
:D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Mert aznap este nem otthon aludtam...xD
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
:D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Masnaap delelott talalkoztam vele
o
Marmint az esztivel
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
és mit mondott? :D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Annyit kerdezett h hazataláltál te barom??....xD
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
:D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Aztán felment az emeletre es bezarkozott..
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
gondolom úgy hogy a fejét bele verted volna egy betonfalba :D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Akkor kb.... Ja
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
:D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Fel ora mulva sirva lekiabaalt h menjek fel....
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
nekem tök tetszett az a képed amikor az Eszti hisztizett és a fejét bele verted volna vmi keménybe :D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Felmentem es ott kerdezte h mivan?? Merre voltaam mit csinaltam??
o
???? Milyen kepem
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
emlékszem, hogy amikor a Danival felmentünk a kertbe :D [:D] és mondtuk hogy gyertek ti is.. de Eszti nem akart, hanem inkább a csótón akart sétálni :D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Jaa...xD
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
és utána elmentünk a benzinkútra cigit venni. :D [:D] és ott :D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Ja
o
XD
o
Ffel tudott bazni öis néha...xd
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
xD :D [:D]
o
mi utána elmentünk :D [:D] de kinevettelek :D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Papucs voltam khb.... Ezt mondtam latod... En mindenrol lemondtam ha o kert ra...
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
:/ [:/] ha
o
*ja
o
de Dani nem ilyen.
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Mostmar ha en akaarnek menni fel a kertbe es o nem... Belerugnám a csotoba... Kinnevetném és mennék veletek...xD
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
:D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Akkor... Tetelezzuk fel h en akarnek vkivel menni vhova hivlak titeket is h gyertek... Erre muszaj lenne jonnod mert nagyon aakarsz de adani nem akar.... Mit teszel?????
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
nem megyek..
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Latod....
o
Es gondolj bele h o mit tenne??
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
de Dani meg rábeszélne.. és én mennék..
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
Pill
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
oks
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
ittvagyok :) [:)]
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
okés :) [:)]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
nemhiszed el keresett a vörös csaj... :D [:D]
o
akit mondtam... h mi van velem meg mittomén :D [:D]
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
:D [:D] igen? :D [:D]
o
és mit mondtál neki? :D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
:D [:D]
o
semmit :D [:D]
o
azt h már nincs barátnőm :D:D
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
:D [:D]
o
de együtt vagytok nem? >.< [>.<] :D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
ki?
o
én meg a cinti?
o
dehogy
o
...
o
csak megmondtam neki h gondolja át az egész életét de nálam emgvan az esély!!
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
ja Oo tegnap azt mondtad :D [:D]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
arra h kezdjen egy ujat...
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
jaaa :) [:)]
o
ja értem :) [:)]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
olvasd el ezt az egeszet amit küldök.. ez a tegnapi beszelgetesunk...!
+ Új Szöveges dokumentum.txt
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
hát erre nem tudok mit mondani..
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
...
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
most hívom a Danit kiv vagyok fel e veszii..
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
jolvan hivjad :9
o
:) [:)]
o
ird meg neki h ha nem ir vissza megtakarom :D [:D]
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
nem vette fel..
de leszarom.. nem érdekel.. de ezt egy bocsival nem fogja jóvá tenni.. és akkor lehetek megint én a szar.. (Y) [(Y)]
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
Gábor már vissza is írt.
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
tanuld meg bármit is csinálsz mindig te vagy a szar...
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
rájöttem..
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
én már régen....
o
és mindig azt hajtottam az colt a célom h ne legyek szar....
o
mert meg akartam felelni...
o
de mostmár nemérdekel...
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
legszívesebben csak sírnék.. annyira bírom, hogy olyan sok minden összejön^^ :/ [:/] és most tök nagy szükségem lenne rá.. de nem.
o
:/ [:/]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
oké én szar vagyok de te mégszarabb ugyhogy rábasztál... mostmár ezt gondolom....
o
elhiszem...
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
szerintem lefekszem aludni a picsába..
o
aztán kész.. :/ [:/]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
mindig mindenki akkor tűnik el mikor nagyon lenne rá szükség h ottlegyen...!
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
ja :/ [:/]
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
ahogy gondolod :) [:)]
o
pihend ki magad akkor!!
o
és aludj jól :( [:(]
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
úgyse tudok aludni -_- [-_-] :/ [:/]
o
járni fog az agyam -.-
*
Joe Lazulós
15 órája
Joe Lazulós
o
ne gondolkozz most ezen!! nehéz de nemkell..
*
Antonia Qu
15 órája
Antonia Qu
o
hát..de.. :/ [:/]
*
Antonia Qu
2 órája
Antonia Qu
o
lehet, hogy nekem is azt kellene csinálnom ami te csinálsz ^^
*
Joe Lazulós
2 órája
Joe Lazulós
o
mit???
o
:) [:)]
*
Antonia Qu
2 órája
Antonia Qu
o
betépni és szarni mindenre.. ^^
*
Joe Lazulós
2 órája
Joe Lazulós
o
én sem szarok mindenre... csak próbálok.... de nemmegy... ha szarnék mindenre nem adtam volna még egy esélyt... de nekem is van szivem... nem sok de van!...
*
Antonia Qu
2 órája
Antonia Qu
o
te jó szívű vagy.. én nem.. ha eldöntök valamit az úgy lesz.. és nem tehetek ellene semmit.. kicsit érdekes.. amúgy tegnap éjfél körül Norbival beszélt.. :) [:)] csak velem nem ;) [;)]
*
Joe Lazulós
2 órája
Joe Lazulós
o
lol... :D [:D]
*
Antonia Qu
2 órája
Antonia Qu
o
kb..
o
de mindegy :D [:D] leszarom :D [:D] semmisem kötelező :) [:)] azt csinál amit akar :) [:)]
o
de mindennek van következkezménye.. de az is lehet, hogy én reagálom túl :) [:)]
o
te írtál neki? :O [:O]
*
Joe Lazulós
kb. egy órája
Joe Lazulós
o
Daninak??
*
Antonia Qu
kb. egy órája
Antonia Qu
o
igen.
*
Joe Lazulós
kb. egy órája
Joe Lazulós
o
aha...
o
de nekem sem irt vissza...
*
Antonia Qu
kb. egy órája
Antonia Qu
o
... tegnap egész nap bevoltak tépve.. vagyis az elmúlt 3 napban. Tegnap egésznap sorozatokat nézett olyan rosszul volt..
*
Joe Lazulós
kb. egy órája
Joe Lazulós
o
pff
*
Antonia Qu
kb. egy órája
Antonia Qu
o
na mindegy :) [:)] túl reagáltam. :) [:)]
*
Joe Lazulós
kb. egy órája
Joe Lazulós
o
:) [:)]
o
naugye :) [:)]
*
Antonia Qu
kb. egy órája
Antonia Qu
o
:) [:)]
Joe éppen ír .