All pastes #2114131 Raw Edit

Mine

public text v1 · immutable
#2114131 ·published 2012-02-09 12:31 UTC
rendered paste body
    *
      Joe Lazulós
          o

            nyertem 8000 et tippmixen :D:D
    *
      Antonia Qu
      kedd
      Antonia Qu
          o

            ügyes vagy :DD
          o

            Na megyek aludni :) [:)] Szióó :) [:)] további szép estét ;) [;)] 
    *
      Joe Lazulós
      kedd
      Joe Lazulós
          o

            szia :) [:)] 
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            sziaa :D [:D] 
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            hello :) [:)] 
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            mi a hézag??
          o

            :) [:)] 
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            semmi
          o

            Dani nem ír :/ [:/] minden délután eltűnik :/ [:/] és tök szarul esik..
          o

            8 órája nem írt.. minden délelőtt ír és anny..
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            még nem mutattam neked mi volt tegnap a beszélgetésünk ?? :D [:D]
          o

            hát...
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            kivel? Oo
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            Tádénál előfordul... lehet h meghalt a telója... szoval érted??
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            hát nem halt meg.. :/ [:/] tegnap fent volt gépről írtam neki.. de ott is baszott vissza írni :/ [:/] 
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            jajj nyugi :) [:)] 
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            hát nyugodt vagyok..
          o

            meg leszarom.. csak mégis :/ [:/] 
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            De miért izgulsz miatta???
          o

            dehogy vagy
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            és olyan mintha azt csinálná amit a tesója..
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            mégis mi??
          o

            dehogy
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            de..
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            ne aggódj fog irni :) [:)] 
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            és így fog elveszteni.. azt hiszem.. :/ [:/] pedig szeretem mindennél jobban..
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            tesója mit csinál??

    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            hát.. Ő szart a bnőjére és a csaj nem bírta tovább.. és ott hagyta mert talált mást aki jobban törődik vele..
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            de hát bazz... csaknem...
          o

            én nem olyannak ismerem...
          o

            és te sem
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            figyelj.. A tesója a példaképe..
          o

            kitudja.. én már semmit nem tudok (Y) [(Y)]
          o

            :/ [:/] Ő nincs fent facen.. mert Gábor ott van.. Gábor fent van..
          o

            :/ [:/] 
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            hát énsem tudok sokmindent!!
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            :/ [:/] 
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            lehet h csak van vmi dolga éppen nem??
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            és néha olyan érzés, mintha nem szeretne.. vagy nem tudom.. :/ [:/] kicsit labilis vagyok érzelmileg azt hiszem..
          o

            és annyi pasi járna velem meg stb.. és én MINDIG vissza utasítom..
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            hát igen azt tudom :) [:)] 
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            lehet akár a világ legjobb pasija is.. de még részegen sem hagyom, hogy lesmároljon vagy vmi..
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            értelek
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            :/ [:/] szal ja.. :/ [:/] pill teregetek.
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            akit szeretsz azért te is az életedet adnád... és érte-mindegy milyen dolog- de lemondanál bármiről...
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            igen.. de nemtudom, hogy Ő ugyanezt meg-e tenné értem..
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            én pontosan igy vagyok vele!!
          o

            De az a helyzet h ha belegondolsz biztos h a világon senki nem adná vissza ugyanazt mint amit te érzel iránta....
          o

            és amit te megtettél érte...
          o

            én erre már rájöttem
          o

            mert a legtöbb ember nem olyan mint én... vagy mostmár tudom, mint mi....
          o

            mert az ilyen ember nagyon ritka...!
          o

            én tudom hogy nincs ilyen ember sok ezért nem is várom el egyiktől sem h visszaadja azt amit kapott avgy hogy megtegye ő is értem amit én érte...
          o

            én már hozzászoktam hogy az emberek milyenek... és ha találok egy ugyanilyen embert mint én aki ugyanugy szeret mint én őt és ő is bármit megadna értem mint ahogyan én érte....
          o

            Akkor bolgdogan fogok már meghalni!!
          o

            pill
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            :/ [:/] hát az elején biztos voltam benne.. de most már nem féltékeny.. vagy nem mutatja ki.. hiába beszélgetek más pasikkal fb-n nem érdekli..
          o

            hiába mesélek neki olyan sztorikat hogy majdnem össze verekedtek miattam mert olyan jó csaj vagyok nem érdekli..
          o

            jó érzés..
          o

            persze nem gondolom azt magamról.. de mégis.
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            Megértem
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            :/ [:/] 
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            Írtam Gábornak is..

            Dani otthon van? :"D
            Gábor Őri
            igen [:)]
            itt van melettem
            Antonia Qu
            szólsz neki, hogy ha majd lesz egy kis ideje (rám is) akkor írjon ^^ [:)]
            köszii [:)]
    *
      Joe Lazulós
      16 órája
      Joe Lazulós
          o

            Furcsa egy helyzet ez... Igazából azt kell h mondjam hogy akkor ezek szerint megbizik benned. Mert tudja h milyen vagy... H nem fogod megcsalni meg semmi mert szereted...
          o

            Csak mindennek van egy határa...
    *
      Antonia Qu
      16 órája
      Antonia Qu
          o

            két órája írtam Gábornak.. azóta nem írt a Dani már
          o

            10 órája..
          o

            hát ebben nem biztos, hogy olyan biztosnak kell lennie..
          o

            mert nem tudom meddig bírom azt, hogy gy egyik pillanatról a másikra eltűnik és a telót se veszi fel és elintézi egy "bocsi"val
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            De ő ugy erzi h biztos lehet benne... Es ameddig szereted nem is fogod megtenni...
          o

            Ezt en is tudom...
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            szeretem.. de van egy határ.. amit a Nők nem bírnak..
          o

            és hiába.. de lehet, hogy így veszít el..
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Tudom...
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            már nagyon rég óta ezen gondolkodom, hogy meddig bírom majd..
          o

            és már én sem tudom.
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Ameddig szereted valamennyire addig biztos h nem fogod megtenni...
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            Itt az 1 év.. megértem a Danit, mert megértem mivel neki még nem volt kapcsolata.. főleg nem komoly.. nem tudom mennyit tudsz. Nekem volt már, de nem hosszú.. hanem csak egy hónap vagy pár hét..
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Iegn tudom
          o

            Velem ugyanez volt emlekszel??
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            csak nem tudom meddig fog tartani.. mikor fogom neki azt mondani, hogy "ennyi.. felejts el!" :/ [:/] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Te segitettel nekem tultenni magamat ezen az egeszen...
          o

            Egy jo ideig nem...
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            igen..de másnak sokkal könnyebb mint magamnak..
          o

            ez mindig így van..
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Amig egy kicsit is szerettem az esztit meg miutan vege lett... Aaddig nem csinaltaamvsenkivel semmit
          o

            Naja ez is igaz...

    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            na.. ne hazudj.. :D [:D]
          o

            tudom, hogy megcsaltad.. de attól függetlenül jobban szeretted mint Ő téged..
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Én nem akarok ellene beszélni mert mégis csak barátom
          o

            Igen de igy a vege fele mar nem...
          o

            Az utolso egy evben kb semmit nem csinaltam mar... Vagy nemtom nem emlekszem ra...
          o

            De most nem ez a lenyeg
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            Dani ha úgy vesszük megcsalt.. de tudom, hogy már volt párlehetősége volt.. mert mondta.. és mondta, hogy nem élt vele.. de ilyenkor akár mennyire is megbízom benne nem tudom mire gondoljak..
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Ő többszőr csalt meg engem hiddel...
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            tudom..
          o

            azt is.
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Honnan???
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            titkos forrás :) [:)] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Fasza...xD
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            De nekem legalabb volt eszem... Es nem abban a buliban vagy ott ahol o is ottvolt es nem a szeme lattara...
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            de amúgy előtte akik voltak barátaim szinte mindegyiket megcsaltam minden buliban..
          o

            Ők vakok voltak..
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Tudom...xD
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            úgy h ja..
          o

            és a Danival csaltam az akkori pasimat is.
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Miutan mi szakitottunk lementunk a balatonra....
          o

            Es ott vhogy kurvára osszevesztunk...
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            :/ [:/] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Na ott kb majdnem aa szeme lattara dugtam meg egy csajt... Vagyismár nöt...xD
          o

            Kicsit idosebb volt mint en...xD
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            :D [:D]
          o

            és mit szólt hozzá? :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Errol is hallottal??
          o

            XD
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            nem :D [:D]
          o

            erről kivételesen nem :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Nem tudta az elejen...xD
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Mert aznap este nem otthon aludtam...xD
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Masnaap delelott talalkoztam vele
          o

            Marmint az esztivel
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            és mit mondott? :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Annyit kerdezett h hazataláltál te barom??....xD
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Aztán felment az emeletre es bezarkozott..
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            gondolom úgy hogy a fejét bele verted volna egy betonfalba :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Akkor kb.... Ja
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Fel ora mulva sirva lekiabaalt h menjek fel....
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            nekem tök tetszett az a képed amikor az Eszti hisztizett és a fejét bele verted volna vmi keménybe :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Felmentem es ott kerdezte h mivan?? Merre voltaam mit csinaltam??
          o

            ???? Milyen kepem
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            emlékszem, hogy amikor a Danival felmentünk a kertbe :D [:D] és mondtuk hogy gyertek ti is.. de Eszti nem akart, hanem inkább a csótón akart sétálni :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Jaa...xD
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            és utána elmentünk a benzinkútra cigit venni. :D [:D] és ott :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Ja
          o

            XD
          o

            Ffel tudott bazni öis néha...xd
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            xD :D [:D]
          o

            mi utána elmentünk :D [:D] de kinevettelek :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Papucs voltam khb.... Ezt mondtam latod... En mindenrol lemondtam ha o kert ra...
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            :/ [:/] ha
          o

            *ja
          o

            de Dani nem ilyen.

    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Mostmar ha en akaarnek menni fel a kertbe es o nem... Belerugnám a csotoba... Kinnevetném és mennék veletek...xD
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Akkor... Tetelezzuk fel h en akarnek vkivel menni vhova hivlak titeket is h gyertek... Erre muszaj lenne jonnod mert nagyon aakarsz de adani nem akar.... Mit teszel?????
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            nem megyek..
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Latod....
          o

            Es gondolj bele h o mit tenne??
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            de Dani meg rábeszélne.. és én mennék..
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            Pill
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            oks
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            ittvagyok :) [:)] 
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            okés :) [:)] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            nemhiszed el keresett a vörös csaj... :D [:D]
          o

            akit mondtam... h mi van velem meg mittomén :D [:D] 
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            :D [:D] igen? :D [:D]
          o

            és mit mondtál neki? :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            :D [:D]
          o

            semmit :D [:D]
          o

            azt h már nincs barátnőm :D:D
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            :D [:D]
          o

            de együtt vagytok nem? >.< [>.<] :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            ki?
          o

            én meg a cinti?
          o

            dehogy
          o

            ...
          o

            csak megmondtam neki h gondolja át az egész életét de nálam emgvan az esély!!
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            ja Oo tegnap azt mondtad :D [:D] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            arra h kezdjen egy ujat...
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            jaaa :) [:)]
          o

            ja értem :) [:)] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            olvasd el ezt az egeszet amit küldök.. ez a tegnapi beszelgetesunk...!
                + Új Szöveges dokumentum.txt
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            hát erre nem tudok mit mondani..
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            ...
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            most hívom a Danit kiv vagyok fel e veszii..
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            jolvan hivjad :9
          o

            :) [:)]
          o

            ird meg neki h ha nem ir vissza megtakarom :D [:D] 
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            nem vette fel..
            de leszarom.. nem érdekel.. de ezt egy bocsival nem fogja jóvá tenni.. és akkor lehetek megint én a szar.. (Y) [(Y)] 
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            Gábor már vissza is írt.
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            tanuld meg bármit is csinálsz mindig te vagy a szar...
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            rájöttem..
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            én már régen....
          o

            és mindig azt hajtottam az colt a célom h ne legyek szar....
          o

            mert meg akartam felelni...
          o

            de mostmár nemérdekel...
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            legszívesebben csak sírnék.. annyira bírom, hogy olyan sok minden összejön^^ :/ [:/] és most tök nagy szükségem lenne rá.. de nem.
          o

            :/ [:/] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            oké én szar vagyok de te mégszarabb ugyhogy rábasztál... mostmár ezt gondolom....
          o

            elhiszem...
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            szerintem lefekszem aludni a picsába..
          o

            aztán kész.. :/ [:/] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            mindig mindenki akkor tűnik el mikor nagyon lenne rá szükség h ottlegyen...!
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            ja :/ [:/] 
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            ahogy gondolod :) [:)]
          o

            pihend ki magad akkor!!
          o

            és aludj jól :( [:(] 
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            úgyse tudok aludni -_- [-_-] :/ [:/]
          o

            járni fog az agyam -.-
    *
      Joe Lazulós
      15 órája
      Joe Lazulós
          o

            ne gondolkozz most ezen!! nehéz de nemkell..
    *
      Antonia Qu
      15 órája
      Antonia Qu
          o

            hát..de.. :/ [:/] 
    *
      Antonia Qu
      2 órája
      Antonia Qu
          o

            lehet, hogy nekem is azt kellene csinálnom ami te csinálsz ^^

    *
      Joe Lazulós
      2 órája
      Joe Lazulós
          o

            mit???
          o

            :) [:)] 
    *
      Antonia Qu
      2 órája
      Antonia Qu
          o

            betépni és szarni mindenre.. ^^
    *
      Joe Lazulós
      2 órája
      Joe Lazulós
          o

            én sem szarok mindenre... csak próbálok.... de nemmegy... ha szarnék mindenre nem adtam volna még egy esélyt... de nekem is van szivem... nem sok de van!...
    *
      Antonia Qu
      2 órája
      Antonia Qu
          o

            te jó szívű vagy.. én nem.. ha eldöntök valamit az úgy lesz.. és nem tehetek ellene semmit.. kicsit érdekes.. amúgy tegnap éjfél körül Norbival beszélt.. :) [:)] csak velem nem ;) [;)] 
    *
      Joe Lazulós
      2 órája
      Joe Lazulós
          o

            lol... :D [:D] 
    *
      Antonia Qu
      2 órája
      Antonia Qu
          o

            kb..
          o

            de mindegy :D [:D] leszarom :D [:D] semmisem kötelező :) [:)] azt csinál amit akar :) [:)]
          o

            de mindennek van következkezménye.. de az is lehet, hogy én reagálom túl :) [:)]
          o

            te írtál neki? :O [:O] 
    *
      Joe Lazulós
      kb. egy órája
      Joe Lazulós
          o

            Daninak??
    *
      Antonia Qu
      kb. egy órája
      Antonia Qu
          o

            igen.
    *
      Joe Lazulós
      kb. egy órája
      Joe Lazulós
          o

            aha...
          o

            de nekem sem irt vissza...
    *
      Antonia Qu
      kb. egy órája
      Antonia Qu
          o

            ... tegnap egész nap bevoltak tépve.. vagyis az elmúlt 3 napban. Tegnap egésznap sorozatokat nézett olyan rosszul volt..
    *
      Joe Lazulós
      kb. egy órája
      Joe Lazulós
          o

            pff
    *
      Antonia Qu
      kb. egy órája
      Antonia Qu
          o

            na mindegy :) [:)] túl reagáltam. :) [:)] 
    *
      Joe Lazulós
      kb. egy órája
      Joe Lazulós
          o

            :) [:)]
          o

            naugye :) [:)] 
    *
      Antonia Qu
      kb. egy órája
      Antonia Qu
          o

            :) [:)] 

Joe éppen ír .